Final Yaptı
Dead to Me

Dead to Me

  • Yapım Yılı 2019
  • Ülke Amerika
Kategori Komedi
Senaryo Abe Sylvia , Kelly Hutchinson , Liz Feldman
Oyuncular Adora Soleil Bricher, Amir M. Korangy, Christina Applegate, Diana Maria Riva, Edward Asner, Ericka Kreutz, Felice Heather Monteith, Gloria Calderon Kellett, Indigo Carey, James Marsden, Linda Cardellini, Luke Roessler, Lynn Andrews, Max Jenkins, Nayeli Esparza, Pamela Drake Wilson, Paul Edney, Rick Holmes, Sam Fusaro, Sam McCarthy, Suzy Nakamura, Tara Karsian, Tiffany Yvonne Cox, Youlanda Davis
Dead to Me konu olarak Christina Applegate’in canlandırdığı Jen karakterini takip ediyor. Cinayete kurban giden kocasının yasını tutmaya devam eden Jen, öfke sorunlarıyla boğuşmakta ve tuhaf mizahıyla çevresindekilere zor anlar yaşatmaktadır. Ancak özgür ruhlu bir adamla tanışması, hayatını kökünden değiştirecektir.

Dead to Me'nin oyuncu kadrosunda Applegate'e Linda Cardellini, Edward Asner, Max Jenkins, James Marsden, Sam McCarthy ve Luke Roessler eşlik ediyor. Dizinin senaryo ve showrunner koltuğu, "Anchorman" serisinde Ferrell ve McKay ile birlikte çalışan Liz Feldman'a emanet edilirken yürütücü yapımcı kadrosunda Feldman, Applegate, Ferrell, McKay ve Jessica Elbaum görev yapıyor.

Dizi hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın