Final Yaptı
Deadly Class

Deadly Class

  • Yapım Yılı 2018
  • Ülke Amerika
Kategori Dram
Senaryo Miles Orion Feld , Rick Remender
Oyuncular Barry Nerling, Benedict Wong, Benjamin Wadsworth, Carolyn Anderson, Dominic Mariche, Erica Cerra, Gary Hetherington, Henry Rollins, Jack Gillett, Jason Asuncion, Jeff Sanca, Juan Grey, Lana Condor, Leo Chiang, Liam James, Luke Tennie, María Gabriela de Faría, Michel Duval, Ryan Robbins, Sean Depner, Siobhan Williams, Taiga Seiya, Taylor Hickson
Deadly Class uyarlaması 80’lerde geçen karanlık bir hikayeyi işliyor. Evsiz bir genç, yalnızca seçkin ailelerin çocuklarını kabul eden özel bir okula kayıt olur. Bu aileler aynı zamanda dünyanın en güçlü suç örgütleridir. Talihsiz genç, bu düzende ahlaki değerlerini de koruyarak hayatta kalmaya çalışacaktır.

Deadly Class'ın oyuncu kadrosunda Benedict Wong, Benjamin Wadsworth, Lana Condor, Maria Gabriela de Faria, Luke Tennie, Liam James ve Michel Duval gibi isimler boy gösterecek. Yürütücü yapımcı kadrosunda ise Remender, Feldsott, Joe Russo, Anthony Russo ve Mike Larocca görev yapıyor. Çizgi romanın yaratıcısı Rick Remender’ın imzasıyla ekrana taşınan dizi 2019'da içerisinde prömiyer yapacak.

Dizi hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın